Kuupäev

29.11.22

Toimumiskoht

Pikk 7-1, Tallinn

hind

55 €

Kell: 14.00-18.00

Sisu: Lugemisnõustamine on täiskasvanu teadlik ja oskuslik viis märgata ja mõista iga lapse eripära lugejana, oskus luua lapsele motiveeriv lugemiskeskkond ja kasutada professionaalseid suhtlemisoskusi, mis on aluseks lapsevanema nõustamisel.

Koolitusel osaleja saab ülevaate teemadest: lapse märkamine, varase lugemishuvi tekitamine, lugemiskeskkond, lapsevanemate nõustamine ja jõustavad vestlused. Koolituse üks eesmärk on koos grupiga luua lugemisnõustamise uut ja põhjalikumat õppekava sisendit, mida Hooling hakkab koostöö Eesti Lugemisühinguga arendama. Eksperdina on kaasatud Kadi Lukanenok.

Igas lasteias ja koolis võiks olla teadlik täiskasvanu, kes teab kaasaegseid lugemismeetodeid, oskab märgata last, kes vajab lisatuge ja oskab ka nõustada õpetajaid ja peresid nii, et nad oleks jõustatud.

Koolitaja: Maili Liinev on lugemisnõustaja-eripedagoog, juhtinud Eesti Lugemisühingut ja Lugemispesa projekti. Ta on töötanud lasteaias õpetajana, eripedagoogina ning koolis eripedagoogi ja superviisorina.

Vaata lisaks siit.

Registreerumist kinnitab kiri, mille saad oma meilile, kui Sa seda ei saa, siis proovi uuesti registreeruda või anna sellest teada info@hooling.ee.