Kaja Aaliste

Koolitaja Kaja Aaliste ütleb enda kohta nii:

Viimased neli aastat olen töötanud lapsehoidjana ning jagan koolitusel mõned praktilised nipid, mis korduvalt järele proovitud. Akadeemiliselt hariduselt olen raamatukoguhoidja, lisaks õppinud Norras kultuuriajakirjandust ja Haapsalus loodusgiidi eriala. Olen teinud korralduslikku kontoritööd ja alati moel või teisel kirjutanud. Kui minult teises klassis küsiti, kelleks saada tahan, vastasin kõhklemata – emaks! Üllatuslikult pakkuski elu võimaluse ühendada kõik seni kogutud teadmised ja oskused ning nüüd olen „päevaemaks“ vahvatele kaksikutele, kes suvel saavad kuus. Pärisema olen kahele teisme-eas tütrele. 

Praeguses töös saan teha „vigade parandust“ ehk toimetada targemini kui oma lastega kunagi oskasin. Jagan nippe, mis aitavad meil lahendada keerulisi olukordi, kus hea tuju võib kaduma minna. Peamised märksõnad on mängulisus ja üllatavad lähenemisnurgad. Kõik hakkab ikka algusest ehk A-st, isegi kahest A-st – austus ja armastus! Kui Sinus on need tunded laste vastu päriselt olemas, siis Sa oledki võlur 😊

Kaja Aaliste koolitused


Kaja Poppinsi praktilised võlunipid lapsehoidja, õpetaja abi ja assistendi töös

Praktilisel koolitusel jagab igapäevaselt lapsehoidjana tegutsev koolitaja nippe, kuidas luua lapse jaoks turvaline ja muinasjutuline päev, kuidas toime tulla laste emotsioonide ja käitumisega ja last toetada läbi rõõmu ja tunnustuse.