Koolitus õpetajatele, rühmameeskondadele, juhtidele: „Projektõpe: lapsest lähtuv õppimine – planeerimine või planeerimatus“

Koolitus õpetajatele, rühmameeskondadele, juhtidele: „Projektõpe: lapsest lähtuv õppimine - planeerimine või planeerimatus“

Inspireeriv projektõppe kogemuskoolitus praktikult praktikule sobib nii projektõppe huvilisele, kes soovib alustada projektõppega kui ka projektõpet juba praktiseerivale õpetajale, assistendile ja õpetaja abile.

Koolitus koosneb kahest osast (I osa 16.03 ja II osa 21.04), mis keskenduvad erinevatele projektõppega seotud teemadele ja korduma kippuvatele küsimustele – seega on koolitust võimalik valida vastavalt enda huvile ja osaleda mõlemal või valida üks koolitustest.

II „Projektõpe: lapsest lähtuv õppimine planeerimine või planeerimatus?”

  • Avatud õpiruum
  • Laps kui planeerija, õpetaja kui varustaja ja logistik
  • Pedagoogiline dokumenteerimine projektõppes

Koolitusel tutvustatakse teemasid läbi projektide näidete, fotode ja videote.

Koolitaja Maret Melts:

„Olen olnud Võru lasteaed Okasroosike õukonna liige juba 30-aastat. Selle aja jooksul olen läbi käinud pika pedagoogilise rännaku lapsest lähtuva õpikäsitluse poole ja olen ikka veel teel. Hoolingu veebikoolitusel tahan ma teiega jagada oma kogemusi ja mõtteid projektõppest, õppimisest ja õpetamisest ning tutvustan läbiviidud projekte koos fotode ja videonäidetega”.

https://www.hooling.ee/maret-melts

Kell 13-14.30

Hind 25 eurot

Registreeru