Kvaliteetne eestikeelne õpe lasteaias: praktilisi mänge ja tegevusi rühmas

KoolitajaEeva Kütt ja Julia Vetik
Hind25 €

Koolitaja Eeva Kütt

Eeva Kütt on Tallinna Asunduse Lasteaia õpetaja, tema rühmas on pooled lapsed muukeelsed. Eeva on teinud koostööd Hea Alguse Koolituskeskusega ja teeb oma igapäevast tööd suure pühendumusega.

Koolitaja Julia Vetik

Koolitaja Julia Vetik on õpetajatöö kogemusega õppejuht, kellel on praktiline kogemus Hea Alguse metoodikaga. Olen täätanud rühmas, kus on suur osakaal muukeelsetel lastel, ning oma igapäeva tegevusi ülesehitades olen planeerinud nii, et lapsesd õpiks keele selgeks mänguliselt.

PÄRAST KOOLITUST SAADETAKSE TEILE JÄRELVAATAMISE LINK (KAHEPÄEVASE VAATAMISÕIGUSEGA), MATERJALID JA TÕEND.

Koolituse sisu

Oleme täna haridusmaastikul olukorras, kus kogu haridus muutub eestikeelseks. Peame oluliseks, et muutuste kõrval jääks fookusesse alati laps ja lapsest lähtuv mõtteviis ja muidugi kvaliteetne haridus, mis tähendab eelkõige professionaalset õpetajat ja toimivat rühmameeskonda ja arenevat organisatsiooni. Õnneks on juba aastaid olnud rühmasid, kus ühes rühmas on koos väga erineva keele-ja kultuurtaustaga lapsed ja lisaks keerukustele on õpetajatel ka edulugusid, mida jagada. Praktiline koolitus teeb ülevaate, kuidas organiseerida rühmas tööd, kui õpe toimub eesti keeles, aga suurem osa lastest ei räägi eesti keeles. Koolitus sobib kõigile rühmas töötavatele inimestele, hästi sobib ka alustavale õpetajale. 

Koolituse teemad:

  • õpikeskkonna loomine keelearengu ja lugemisoskuse toetamiseks
  • rühmameeskonna koostöö olulisus ja tegevused
  • koostöö lapsevanematega
  • eesti keele toetamine läbi igapäevategevuste 

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 €

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5813 8399