Hommikuringid lasteaias: miks ja kuidas?!

Kuupäev05.12.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaMaili Liinev
Hind25 €

PÄRAST KOOLITUST SAADETAKSE TEILE JÄRELVAATAMISE LINK (KAHEPÄEVASE VAATAMISÕIGUSEGA), MATERJALID JA TÕEND.

Koolituse sisu

Hommikuring on tegevus, mis kindlasti peab lasteaias toimuma iga päev. Võib juhtuda, et õpetaja ei ole mõtestanud enda jaoks läbi, mis on hommikuringi põhiline eesmärk. Selleks ei ole õppetegevuste läbiviimine vaid kogu päeva koosloomine, suhete juhtimine ja positiivse meietunde kujundamine. Kõik see on aluseks mängulisele õppimisele ja arengule, sest loob lapsele turvatunde.

  • kuidas planeerida hommikuringe
  • mida teha, kui laps ei soovi osaleda hommikuringis
  • millieseid tegevusi valida hommikuringi

Koolitaja Maili Liinev

Koolitaja Maili Liinev on eripedagoog-nõustaja, pikaajalise lasteaias ja koolis töötamise kogemusega.

Osaleja tagasiside:

“Koolitus meeldis väga: hea ülevaade hommikuringi eesmärgist, sisust ja paindlikkuse võimalustest. Sain sõimeõpetajana kinnitust senisele tegevusele ning ideid edaspidiseks kasutamiseks (päeva tegevustega seotud piktogrammid, padjad, stressisokid). Oleme lastega palju ilma vaadelnud, et õppida seda lihtsalt kirjeldama ja tähele panema. Mõttes on olnud pilte tahvlile kinnitada. Arutame paarilisega läbi.  Kinnitust sain sellele, et hommikuring ei pea olema väga pikk ja et seda võib teha erineval ajal päeva jooksul. Vahest oleme teinud enne lõunasööki.”

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 €

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5813 8399