Juhtimiskoolitus lasteaiaõpetajale: õpetaja, kui juht oma “osakonnas”

KoolitajaIlona Sillak
Hind25 €

Koolitaja Ilona Sillak

Ilona Sillak on töötanud lasteaias õpetajana ja juhina, ta on Hoolingu koolitaja ja superviisor.

PÄRAST KOOLITUST SAADETAKSE TEILE JÄRELVAATAMISE LINK (KAHEPÄEVASE VAATAMISÕIGUSEGA), MATERJALID JA TÕEND.

Koolituse sisu

Koos hariduses toimuvate muutustega on muutumas ka õpetaja roll. Õpetaja on lasteaias nagu keskastme juht, kes juhib oma “osakonda” ehk rühma. Mida aga tähendab juhtimine rühmas? Harjumuspäraselt teadvustab lasteaiaõpetaja oma vastutust pedagoogilise tegevuse juhtimises. Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine eeldab aga kogu oma rühma tegevuse juhtimist kõigis valdkondades. See tähendab teadlikkust endast kui tippspetsialistist ja “klienditeenindaja” mentaliteedi minetamist.

Koolitusel vaatame õpetaja tegevust läbi juhirollide ning uurime, millist ressurssi loob teadlik juhtimine rühma igapäevatöösse.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 €

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5813 8399