Kuidas luua teadlikult head koostööd lapsevanematega?

KoolitajaIlona Sillak
Hind25 €

Koolitaja Ilona Sillak

Ilona Sillak on töötanud lasteaias õpetajana ja juhina, ta on Hoolingu koolitaja ja superviisor. Ilona magistritöö keskendus teadlikult juhitud koostööle lapsevanematega kaasavas alushariduses, mille praktiliseks väljundiks on tugimaterjal lasteaedadele hea koostöö loomiseks lapsevanematega.

Koolituse sisu

Praktilistel nippidel tugineval koolitusel keskendume peamistele põhimõtetele ja tegevustele, mida saab iga õpetaja, assistent või õpetajaabi teadlikult teha, et luua või parandada suhteid lapsevanematega ning muuta koostöö tõhusamaks.

Teemad:

  • ühiselt mõistetud koostöö eesmärk
  • osapoolte vastutuse mõistmine
  • teadlik suhete juhtimine ja koostöökultuuri loomine

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 €

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame kahe nädala jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel ootame, et kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda. Sel juhul tuleb meid sellest teavitada kirjutades info@hooling.ee.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile. NB! Kui te ei saa zoomi linki, siis palun andke sellest kohe teada!

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot. Kui soovite erihinda, siis palun kirjutage info@hooling.ee.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5813 8399