“Kuum kartul” ehk mängulise tegevuse mitu tahku (VENE KEELES)

Kuupäev: 24.11.22

Toimumiskoht: Zoom keskkond

Kell 13.00-14.30

Hind: 25 e

Olete oodatud praktlisele koolitusele, kus mitmekülgse kogemusega õpetaja Jelizaveta Lauri tutvustab erinevaid mänge ja mängulisi tegevusi, mida rühmas lastega teha.

Mis kasu on mängulisusest õppe- ja kasvatustegevustes lasteaias? Milline saab olla üks lõimitud ja mänguline tegevus? Otsime vastuseid nendele küsimustele ja jagame ideid põnevateks tegevusteks rühmas.

Olen alati uskunud, et suured muutused algavad juba väikestest tegudest. See on ka põhjus, miks olen sidunud end just alusharidusega. Seda siis ennekõike läbi sobitusrühma õpetaja ameti, õppejuhi kogemuse ja kolleegide ning üliõpilaste toetamise.

– Jelizaveta Lauri

«Горячая картошка» или несколько аспектов игровой деятельности.(На русском языке)

Ждём вас на практическую лекцию, где учитель с большим опытом Елизавета Лаури познакомит вас с разными играми и видами деятельности, которые можно проводить с детьми в группе.

Каковы преимущества игры в обучении и учебновоспитательной работе в детском саду? Kакой может быть интегрированноe и игровoe занятие? Будем искать ответы на эти вопросы и поделимся идеями увлекательных занятий в группе.

Я всегда считала, что большие изменения начинаются с маленьких действий. Это та причина, по которой я связала себя с дошкольным образованием. Прежде всего благодаря положению учителя в коррекционной группе, опыту заведующей учебной частью и с помощью поддержки коллег и студентов.

– Елизавета Лаури

Registreerumist kinnitab kiri, mille saad oma meilile, kui Sa seda ei saa, siis proovi uuesti registreeruda või anna sellest teada info@hooling.ee.