Kuupäev24.03.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaMaili Liinev
Hind25 €

Hooling pakub uudset veebikoolituse vormi: oled oodatud kuulama reaalsetel lugudel põhinevat loengut, kus eripedagoog analüüsib nelja erinevat juhtumit, mis on lasteaedades nö tüüpilised, millele rühmaõpetajad ja juhid lahendusi peavad leidma paljudel lasteaedades iga päev. Kahekümne aastase kogemusega eripedagoog jagab oma lugusid ema, eripedagoogi, superviisori, lasteiaõpetaja ja kooliõpetajana. Lood on kogutud kokku erinevatest ajajärkudest ja konfidentsiaalsuse mõttes on lood muudetud selliselt, et andmed on kaitsud, aga analüüsi saab teha. Osalejad saavad kuulata ja huvi korral ka küsida ja lisada oma kogemusi.

Juhtumid, millest tuleb juttu:

  1. Laps, kes on tulnud lasteaeda ja selgub, et tema käitumises ja kogu arengus on tugevad eripärad. Kuidas ja kes peaks märkama, sekkuma, kuidas minna edasi?
  2. Laps, kes vajab oma arengus abi ja tuge, aga lapsevanemad ei tunnista, on vältivad või koguni ründavad. Mida teha, kuidas peret toetad viisil, et koostöö oleks võimalik ja laps saaks toetuse?
  3. Laps, kelle käitumine on ootamatult muutunud, mida panna tähele ja kuidas rühmameeskonnas toimetada, kui laps vajab abi.
  4. Laps, kelle kodune keel ja lasteaia õppekeel on erinevad, kuidas totada sellist last ja peret, kas lapsed tohivad omavahel oma emakeeles rääkida ja kas õpetaja võiks kasutada lapse emakeelt tema toetamiseks?

VAATA REKLAAMI

Koolitaja Maili Liinev

Koolitaja Maili Liinev on töötanud eripedagoogina lasteaias, koolis ja tegutseb hetkel MTÜ Hoolingus eripedagoog-lugemisnõustajana, koolitaja ja superviisorina. Maili on töötanud ka liitpuuetega laste rühmas, sobitusrühmas ja väikeklassis. Igapäevaselt nõustan õpetajaid ja peresid, teen eratunde lastele.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 e

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450