Kaja Poppinsi praktilised võlunipid lapsehoidja, õpetaja abi ja assistendi töös

Kuupäev18.04.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaKaja Aaliste
Hind25 €

Lasteaias on laps korraga eemal oma kodusest keskkonnast ja õpib ehk esmakordselt kohtuma uue maailmaga. Teda ümbritsevate inimeste roll on ülisuur, sest just väiksena õpib laps ümbritsevast käitumismustreid ja last mõjutavad enim lähedussuhted.

Praktilisel koolitusel jagab igapäevaselt lapsehoidjana tegutsev koolitaja nippe, kuidas luua lapse jaoks turvaline ja muinasjutuline päev, kuidas toime tulla laste emotsioonide ja käitumisega ja last toetada läbi rõõmu ja tunnustuse.

Koolitaja Kaja Aaliste

Koolitaja Kaja Aaliste ütleb enda kohta nii:

Viimased neli aastat olen töötanud lapsehoidjana ning jagan koolitusel mõned praktilised nipid, mis korduvalt järele proovitud. Akadeemiliselt hariduselt olen raamatukoguhoidja, lisaks õppinud Norras kultuuriajakirjandust ja Haapsalus loodusgiidi eriala. Olen teinud korralduslikku kontoritööd ja alati moel või teisel kirjutanud. Kui minult teises klassis küsiti, kelleks saada tahan, vastasin kõhklemata – emaks! Üllatuslikult pakkuski elu võimaluse ühendada kõik seni kogutud teadmised ja oskused ning nüüd olen „päevaemaks“ vahvatele kaksikutele, kes suvel saavad kuus. Pärisema olen kahele teisme-eas tütrele. 

Praeguses töös saan teha „vigade parandust“ ehk toimetada targemini kui oma lastega kunagi oskasin. Jagan nippe, mis aitavad meil lahendada keerulisi olukordi, kus hea tuju võib kaduma minna. Peamised märksõnad on mängulisus ja üllatavad lähenemisnurgad. Kõik hakkab ikka algusest ehk A-st, isegi kahest A-st – austus ja armastus! Kui Sinus on need tunded laste vastu päriselt olemas, siis Sa oledki võlur 😊

Näide koolituse sisust:

VÕLUKUNSTI KIIRABI  

1. Olen võlur, hingan ja hoolin –  VHH

2. Üllatan värsi ja viisijupiga – ÜVV

3. Füüsiline mäng – pääsuke-puu-tagaajamine – PPT

KOOLITUSELE REGISTREERUMINE

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 e

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450