“Õuesõppe õnnestumise 50 loovat nippi!”

Kuupäev13.03.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaMargret Põllu
Hind25 €

Koolitusel osaleja saab uudseid ja loovaid lähenemisi, kuidas luua õuesõppe õpi-atmosfäär, et iga osapool oleks huvitatud ja kaasatud! Koolitusel vaatame üle praktilised tegevused ja mängud ning lisame juurde head nipid, mis alati toimivad!  

Koolituse sisu:

Koolitaja Margret Põllu

Õuesõppe koolitaja Margret Põllu omab 10 aastast töökogemust lasteaiaõpetajana ja on loonud mitmeid õuetegevusi ja -mänge, õppe- ja loovusradasid/matku. Koolitaja omab kõrgharidust eelkoolipedagoogikas (BA) ja loodusgiidi kutset (tase 5), on täiendanud end rekreatsiooni erialal ning visuaalkunstiteraapia alustes. On töötanud Eesti Loodusmuuseumis loodusringide juhendajana ning on koostanud teemakohaseid haridusprogramme. “Hetkel toidan oma meeli Hiiumaa metsatukas ja tegutsen turismi- ja kultuurivaldkonnas”.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 e

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450

Registreerimine lõppenud!