VAATA JÄRGI ENDALE SOBIVAL AJAL!

Tasu osalustasu 25 eurot

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

kirjuta soov maili@hooling.ee ja saadan Sulle kaheks päevaks vaatamiseks zoom lingi.

NB! Erihind rühmadele, kes tellivad oma lapsevanematele, hind ainult 75 e ja saate jagada ühe rühma vanematele kaheks päevaks vaatamiseks!

Reklaam

KOOLITUSE SISU

Elurõõmsal ja praktilisel koolitusel saab ülevaate, kuidas toetada oma last, olla tema jaoks alati tähelepanuga olemas ja samas hoida ka ennast ning säilitada enda autonoomsus. Kuidas toetada lapse tugevaid tundeid ja jääda seejuures ise rahulikuks?

Koolitus on Hoolingu menuk, mida on tellitud paljudesse lasteaedadesse ja lapsevanemate tagasiside on olnud alati väga positiivne.

“Sain väga palju praktilisi nõuandeid, mida lapse toetamiseks teha ja meeldetuletust, et eelkõige peab ikka hoolitsema enda eest ja mitte ise jonnima koos lapsega. Kõige rohkem meeldis koolitaja siirus, positiivsus ja näited elust! Soovitan seda koolitust teistele ka!”

Kerli, kahe lapse ema.

· Miks on nutt ja jonn normaalsed?

· Mida teha jonniva lapsega?

· Kuidas toetada lapse emotsioone?

· Kuidas seada piire ja teha kokkuleppeid?

· Kuidas end lapsevanemana hoida ja jõustada?

Koolitaja Maili Liinev on eripedagoog-lugemisnõustaja, superviisor ja koolitaja ja tal on endal kaks last.Loe täpsemalt: https://www.hooling.ee/meist/

Registreerumist kinnitab kiri, mille saad oma meilile, kui Sa seda ei saa, siis proovi uuesti registreeruda või anna sellest teada info@hooling.ee.