K, 06. okt

|

Õuesõpe

Õuesõpe linnaruumis – matk vanalinnas

Praktiline koolitus õpetajale, kes soovib enda silmaringi laiendada, saada häid ideid lastega õuesõppeks ja laadida oma jõuvarusid.

Registration is Closed
See other events
Õuesõpe linnaruumis – matk vanalinnas

Aeg ja koht

06. okt 2021 13:00 – 14:30

Õuesõpe

Sündmusest

Praktiline koolitus õpetajale, kes soovib enda silmaringi laiendada, saada häid ideid lastega õuesõppeks ja laadida oma jõuvarusid. Koolitus on praktiline, sisaldades erinevaid tegevusi ja loovaid mänge, mida saab oma igapäeva lasteaiaellu lõimida. Linnas leidub rohkelt ruumi ja võimalusi mõnusaks õues olemiseks! Mitmekesist loodust leidub linnas hulgaliselt ning seda märgates avanevad uued vahvad õppimise võimalused!  

Koolitaja: Margret Põllu:

„Olen töötanud kümme aastat lasteaiaõpetajana õuesõppe suunitlusega lasteaias (Eralasteaed Naba) ning täiendanud end visuaalkunstiteraapia alustes. Viimased kaks aastat teen lastele Loodusmuuseumis loodusringi ning viin Hoolinguga täiskasvanuid rappa-metsa-aasale taastuma. Sügisel lõpetasin Haapsalu Kutsehariduskeskuses loodusgiidi eriala. Mulle on väga südamelähedased loovus, loodus ja õues liikumine. Olles ise ema kaheaastasele, pean väga oluliseks täiskasvanu õnne-faktorit ehk siis enesehoitust ja mängulisust igas olmelises päevas.“