Õuesõpe linnaruumis

Õuesõpe linnaruumis

Margret Põllu

KONTAKTKOOLITUS (matk vanalinnas)

(grupis 10 inimest, tagatud värske õhk ja positiivne meeleolu)


Mida teha selleks, et sina täiskasvanuna tunneksid end õues tegutsedes hästi? Mida õues üldse teha saab? Lapsele meeldib õues ja mis võiks olla veel loomulikum keskkond arenemiseks kui seda on värske õhk. Õues viibimine ja liikumine parandab enesetunnet nii suurel kui väikesel ning aitab hoida vaimset tervist.

Koolitus on praktiline, sisaldades erinevaid tegevusi ja loovaid mänge, mida saab hõlpsalt oma igapäevaellu lõimida. Linnas leidub rohkelt ruumi ja võimalusi mõnusaks õues olemiseks! Mitmekesist loodust leidub siin hulgaliselt ning seda märgates avanevad uued vahvad aja sisutamise võimalused!Koolituse järgselt märkad kindlasti paremini, mida kõike on võimalik linnaruumis/-hoovis lihtsate vahenditega teha.


Koolitaja: Margret Põllu ütleb enda kohta nii:
Olen töötanud kümme aastat lasteaiaõpetajana õuesõppe suunitlusega lasteaias (Eralasteaed Naba) ning täiendanud end visuaalkunstiteraapia alustes. Viimased kaks aastat teen lastele Loodusmuuseumis loodusringi ning viin Hoolinguga täiskasvanuid rappa-metsa-aasale taastuma ;) Sügisel lõpetasin Haapsalu Kutsehariduskeskuses loodusgiidi eriala. Mulle on väga südamelähedased loovus, loodus ja õues liikumine. Olles ise ema kaheaastasele, pean väga oluliseks täiskasvanu õnne-faktorit ehk siis enesehoitust ja mängulisust igas olmelises päevas.


Hind

20 € (üks inimene)

70 € (kuni 5 inimest ühest organisatsioonist)

120 € (üle 5 in ühest organisatsioonist) (kuni 15 seadet)