Sõõm värskust Aegviidust – matk peredele

Sõõm värskust Aegviidust – matk peredele

Margret Põllu

KONTAKTKOOLITUS ÕUES PEREDELE


Kingi endale ja oma perele ilus laupäev ja tule koos Hoolingu matkajuhiga loodusesse – ole koos oma perega ja saa ka erialaselt uusi ideid, mida koos lastega teha.

Aegviidu on mõnusalt lähedal ja samas piisavalt kaugel Tallinnast, kus kohtuvad loodus, loovus ja mäng! Miks mitte tulla oma perega ilusal laupäeval üheskoos Aega Viitma.

Matkapäeval käime läbi Sõõriksoo loodusraja, lahendame vahvaid ülesandeid ja loome looduskunsti. Külastame lõbusat seiklusrada ning peame maha toreda pikniku, muljetame ja naudime naeru!

Päeva pikkus: 6 tundi (kogunemine 9.45 Balti jaamas, tagasi linnas kell 15; hind ei sisalda toitu ega rongipiletit)


Koolitaja: Margret Põllu:
„Olen töötanud kümme aastat lasteaiaõpetajana õuesõppe suunitlusega lasteaias (Eralasteaed Naba) ning täiendanud end visuaalkunstiteraapia alustes. Viimased kaks aastat teen lastele Loodusmuuseumis loodusringi ning viin Hoolinguga täiskasvanuid rappa-metsa-aasale taastuma. Sügisel lõpetasin  Haapsalu Kutsehariduskeskuses loodusgiidi eriala. Mulle on väga südamelähedased loovus, loodus ja õues liikumine. Olles ise ema kaheaastasele, pean väga oluliseks täiskasvanu õnne-faktorit ehk siis enesehoitust ja mängulisust igas olmelises päevas.“