Vaikuseminutite noortekursus OMA

Vaikuseminutite noortekursus OMA

Liina Selgis

Kutsun Sind Vaikuseminutite noortekursusele OMA. See on praktiline ja lõbus kursus, kus õpime üheskoos, kuidas juhtida oma tähelepanu ja toime tulla pingete ning stressiga. Õpime teadvustama oma emotsioone ja mõtteid. Lisaks praktiseerime oskust olla heatahtlik ning kaastundlik. Teeme üheskoos meelerahu harjutusi ja veedame mõnusalt aega. Ehk leiame ka uusi sõpru! Kohtume iganädalaselt neljapäeviti kokku 10x.


Aeg: 07.04-09.06.2022

Kell: 17-18.30

Koht: Hooling, Pikk 7-10 Tallinn (www.hooling.ee)

Hind: 150 eur/in. (hinnas ka materjalid)

Juhendaja: Liina Selgis.


Olen hariduselt magistrikraadiga eripedagoog-nõustaja. Laste ning noortega töötanud ligemale 10 aastat. Muuhulgas olen läbinud erinevaid teadveloleku kursuseid (nt teadliku õpetaja kursus) ja õppinud noortekursuse juhendajaks läbi MTÜ Vaikusminutite. Lisaks olen end täiendanud Anni Kuusiku käe all. Minu töid ja tegemisi toetab ka hiljuti läbitud pereteraapia sissejuhatav kursus Eesti Pereteraapia Koolis. Usun ja tean, et rahulik meel ning keskendumisoskus toetavad õppimist ja eluraskustega toimetulekut. Oskus iseennast juhtida on järjest olulisem kiiresti muutuvas maailmas.

Lisainfo ja registreerimine: selgisliina@gmail.com, tel 51 964 069 https://vaikuseminutid.ee/vaikuseminutite-noortekursus-koolidele/


NB! Koha kursusel tagab osalutasu maksmine hiljemalt 04.aprilliks.

Grupp avatakse min.5 osalejaga.