Laste maailmatunnetuse arengu toetamine lasteaias

Kuupäev(edasilükatud – uus kuupäev selgumisel)
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaErki Kaikonen
Hind25 €

Selleks, et last toetada on vaja tema maailma esmalt mõista. Õpime koos olema teadlikumad ja tundlikumad lapse maailma suhtes, et aidata tal tulla toime muutuste ja oma tunnetega isiklikul arenguteel. Kui meie oskame olla tundlikud lapse maailma suhtes, kujuneb lapsel tundlikkus ja empaatia ka meie ja teiste inimeste maailma suhte. Koolitus sobib lapsevanematele ja õpetajatele.

Koolitaja Erki Kaikonen

Igapäevaselt tegeleb Erki kommunikatsiooninõustamise, koolitamise, juhendatud meditatsiooni ja jutuvestmisega. Oma teadmised on ta ammutanud mitmeaastastel õpingutel nii Eestis kui ka välismaal ning isikliku vaatluse, koolituste ja enesearengu kaudu. Tema missioon on aidata inimestel teadvustada, kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450