Kuupäev05.04.23
Kell14.00-18.00
ToimumiskohtHoolingu koolitus- ja nõustamiskeskus
Pikk 7-1, Tallinna vanalinn
Kursuse juhendajaKarolin Saariste
HindHind arvega tasudes 55€,
sisaldab tõendit ja materjale.
Kui soovite tasuda eraisikuna
küsi hinnasoodustust info@hooling.ee

Lapse arengus on olulisel kohal loovus ja muusika. Hääleimprovisatsioon avardab hääle väljendusvõimalusi, julgustab häälega mängima ning on muusikažanriliselt vaba. Selle mängulise metoodika kaudu on võimalus tunda rõõmu muusikast, laulmisest, liikumisest – koos loomisest ja musitseerimisest. Häälemängud põhinevad emakeele häälikutel, meetodiga on võimalik toetada lapse kõnearengut ja arendada artikulatsiooniaparaati. Koolitusel õpime häält mängulise instrumendina kasutama, käivitame endas esinemisjulguse ja loomingulisuse.

Koolituse eesmärk on muusika-ja häälemängude kaudu arendada vaba ja julget eneseväljendust. Praktiliselt koolituselt saad kaasa põnevaid, loovust äratavaid ja vaba eneseväljendust toetavaid harjutusi ja mänge, mida oma töös edaspidi kasutada.

Ootame koolitusele lasteaia õpetajaid, muusikaõpetajaid, assistente, õpetaja abisid ja kõiki huvilisi.

Teemad:

Kursuse juhendaja Karolin Saariste

Karolin on laulja-ja laulukirjutaja, muusik, poeet ja muusikaõpetaja. Ta on lõpetanud bakalaureuse BFM-i humanitaarteadustes (muusika erialal, laulu suunal) ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia hääleimprovisatsiooni magistrantuuri. Karolin on juhendanud hääleimprovisatsiooni kursust BFM-is, Viljandi Pärimusmuusika Keskuses, Baltic Sea Philharmonic orkestri loomelaagris, erinevates loome-ja keelekümbluslaagrites, koolides ja lasteaedades.