Hooling kingib Eestile 100 õnnelikku õpetajat.


Vaata kingitust siit

Lapse arenguks on vaja täiskasvanuid, kes on ise vaimselt stabiilsed ja oma elus kohal. Kindlasti on pere lapse jaoks kõige lähedasemad ja suurima mõjuga. Lapse elu saab mõjutada ka õpetaja lasteaias ja koolis, kes on ise rahulolev, õnnelik ja tasakaalus. Enesehoid ja nö oma tassi täitmine on õpetaja elus väga olulisel kohal. 

Pakume 100 Eesti õpetajale tasuta supervisooni, mille eesmärk on toetada õpetaja arusaama endast ja oma rollist, toetada oskuseid ja teadmisi enesehoiust ja pakkuda võimalust leida enda sees rõõm, tasakaal ja rahu. 

MTÜ Hooling on tegutsenud viis aastat ja meie missiooniks on toetada õpetajaid, et nad oleks jõustatud, tasakaalus ja rõõmsad. Õnnelik õpetaja on see, kes suudab märgata, toetada ja inspireerida last ja peret. 

100 õnnelikku õpetajat on supervisioon, mille käigus saab õpetaja teadlikumaks oma jõuvarudest, võimaluse jagada oma kogemusi, muresid ja rõõme oma kolleegidega. Jõustav supervisoon annab õpetajale uut energiat, positiivsust ja rõõmu.

MTÜ Hooling koolitajad Maili Liinev ja Ilona Sillak on diplomeeritud superviisorid, töötanud üle 20 aasta täiskasvanud inimeste  koolitajatena. Ilona Sillak on psühhodraama lavastaja, Maili Liinev on eripedagoog ja lastejooga õpetaja. 
 

Supervisoonid toimuvad jaanuar-märts 2019. 

Hoolingu nägemuses on kõik haridusasutuses töötavad õpetajad lapse jaoks eeskujuks ja Õpetajad ja seega ootame supervisiooni kõiki inimesi, kes töötavad haridusasutuses. 

Meie kingitus koosneb kahest osast:

1. kingitus ühele lasteaiale ja koolile (tasuta supervisioonid) (kokku 50 inimest)

Kingituse saavad Rännaku lasteaed Tallinnast ja Võru Kesklinna Kool

2. avatud supervisioonid Tallinnas ja Võrus  (kokku 50 inimest) ja ühest asutusest maksimaalselt kaks inimest. 

a) 9.jaanuar kell 15-18.00 Gaia koolis Weizenbergi 20, registreeru maili@hooling.ee (nimi, asutus, amet)

b) 16.jaanuar 13-16.00 Võru Lasteaed Okasroosike, Jüri 40a, registreeru ilona@hooling.ee (nimi, asutus, amet)

Ühest asutusest ootame maksimaalselt kahte inimest. 

Grupi suurus on 25 inimest ja registreerida saab kuni kohti jätkub.