Kogemusnõustamine Hoolingus

Pakume individuaalset kogemusnõustamist inimestelt, kes on olnud Sinuga samas olukorras.

Kolm ema, kellel on erivajadusega lapsed, on olemas Sinu jaoks, et kohtuda ja pakkuda võimalust kuulamiseks ja oma lugude jagamiseks.

Kui tunned, et oled oma lapsega jõudnud punkti, kus vajad abi, siis pakume kogemusnõustamist kontaktis, veebi või telefoni teel.

Emad, kes ise on oma erialases töös väga edukad, säravad ja positiivsed naised, jagavad oma valusaid ja arendavaid kogemusi, mis on seotud nende endi erivajadustega lastega. Kõik kolm oskavad Sind ära kuulata, ei anna hinnanguid ega ei kritiseeri, saad oma mured ära rääkida ja vastu kuuled lugusid elust endast, kus väga keerulistest olukordadest on väljapääs.

Kogemusnõustamine ei lahenda probleeme, aga võib anda tuge, julgust ja jõudu edasi liikuda. Laps vajab vanemaid, kes ise jaksaks ja meie teame, et on hetki, kui jätkamine tundub võimatu. Siin on vaja kedagi, kes teab, mida tähendab tõeline raskustunne ja lootusetus. Lootus saab uue tähenduse, kui oled kogenud tõelist lootusetust. Tõde on see, et igast olukorrast on väljapääs, ära jää üksi! Tagame privaatsuse ja konfidentsiaalsuse.

Teemad, mis on meile tuttavad: kohanemine teatega, et lapsel on erivajadus, ema enda depressioon ja ärevushäired, keeruline teismeiga, nutisõltuvus, agressiivselt käituv laps ja nooruk, lapse depressioon, ülitubli ja sissepoole elav tundik laps, lapse sotsiaalsed suhted, erivajadusega laps ja paarisuhe (lahkuminek ja kokkujäämine), koolivahetus ja õpiraskused, koduõpe ja õppimisest keeldumine, koolivalikud pärast põhikooli, lasteaiaga kohanemine ja rehabilitatsiooniteenuste valik, lõikumine ja enesevigastamine,erivajadusega lapse õed-vennad, nõustajatega suhted ja keerulised olukorrad tugisüsteemis, konfliktid koolis ja õpetajatega, haruldase geenirikkega lapse toetamine, pervasiivne arenguhäire, ATH ja Asperger: kuidas edasi jne.

Kui soovid nõustamist, siis palun kirjuta info@hooling.ee ja kirjelda lühidalt oma lugu ja vajadusi. Edastame Sinu kirja meie nõustajatele. Hind on kokkuleppel ja vastavalt Sinu võimalustele, raha ei ole takistus!

Leia oma mõttetera või mantra, mis Sind aitab!

“Me ei saa muuta tuule suunda, aga saame sättida purjeid.”

“Suures pildis on alati kõik õige, kõigest saab õppida ja edasi liikuda.”

“Kogu maailma vesi ei suuda laeva uputada, kui seal ei ole auku sees- hoia ennast.”

“Muretsemine on justkui negatiivne palve: märka oma mõtteid ja ära mine nendega kaasa.”

“Kõige tumedam hetk on just enne päikesetõusu.”

“Sa oled kaitstud, hoitud ja armastatud.”

Vanemate kogemused:

“Ma süüdistan end iga päev, et nii on läinud, minu laps on eriline ja mul on tugev tunne, et mina olen ikkagi selles kuidagi süüdi.”

“Ma tegelikult varjan, et mul on erivajadusega laps, sest ma tean, et keegi tegelikult ei mõist mind päris lõpuni. Mõnikord mõtlen täiesti kohutavaid mõtteid, et kui mu lapsel oleks mingi hirmus füüsiline haigus, siis ma saaks sellest rääkida ja teised tunneks kaasa ja oleks mulle toeks, aga kuidas Sa seletad autismi, ma ei saa ise ka sellest päris täpselt aru.”

“Kõik hakkas muutuma hetkest, kui ma päriselt sain aru, et minuga ongi juhtunud see, mida ma kunagi ei uskunud juhtuvat: mul on erivajadusega laps ja see ei saa läbi ja ei lõppe ära. See on nagu mingid leinaetapid, et alguses ikka eitasin seda ja olin vihane ja uskusin, et see on viga.”

“Ma olen oma lapse üle nii uhke. Elada selles maailmas nii erilisena…minu laps on minu õpetaja ja ma olen nii palju sellest kogemusest õppinud.”