Õuesõppe koolitus “Õnn on õues: 100 õuetegevust”

Õuesõppe koolitus “Õnn on õues: 100 õuetegevust”

Margret Põllu

Ootame Sind värskendavale õuesõppekoolitusele, kus saad kaasa vähemalt 100 mängu, mida lastega õues teha.

Me teame, et värskes õhus liikumine tekitab head enesetunnet. Õues on meie meeltel rohkem võimalusi areneda – uurida, kuulata, näha, katsetada, maitsta. Alati on hea mõte minna õue!

Õues tegutsedes saab laps ise kogeda erinevate olukordade lahendamist ja leida oma küsimustele vastused. Meie täiskasvanutena saame pakkuda neile erinevaid toetavaid keskkondi ning võimalusi.

Koolitusel räägime sellest, kuidas luua parki ja metsa õppetegevusi, mis oleksid kaasahaaravad ja köitvad nii suurele kui väikesele. Vaatame üheskoos, milliseid loovaid tegevusi saab lastega pargis ja metsas teha ning mida seejuures tähele panna, et kõik osapooled oleksid tegevuse lõpuks energiast pakatavad.

Koolituselt saad:

  • 100 praktilist ideed õuemängude ja loovate tegevuste jaoks;
  • tegevusi, mida läbi viia matkaradadel, metsatukkades ja parkides;
  • läbida viie-meele-matka looduses 🙂

Koolitaja: Margret Põllu:
„Olen töötanud kümme aastat lasteaiaõpetajana õuesõppe suunitlusega lasteaias (Eralasteaed Naba) ning täiendanud end visuaalkunstiteraapia alustes. Viimased kaks aastat teen lastele Loodusmuuseumis loodusringi ning viin Hoolinguga täiskasvanuid rappa-metsa-aasale taastuma. Sügisel lõpetasin Haapsalu Kutsehariduskeskuses loodusgiidi eriala. Mulle on väga südamelähedased loovus, loodus ja õues liikumine. Olles ise ema kaheaastasele, pean väga oluliseks täiskasvanu õnne-faktorit ehk siis enesehoitust ja mängulisust igas olmelises päevas.“

Kell 13-14.30

Hind 25 eurot

Registreeru