Koolitused

Hoolingu koolitustel on kõrgelt väärtustatud tööalane jõustamine, grupi vajadustest lähtumine ning kolleegidega kogemuste vahetamine! Soovime pakkuda tõelist hoolingut – turvalist keskkonda, kus on hea oma kogemusi ja mõtteid vahetada, tegeleda sisekaemusega, tunda, et sinu mõtted ja vajadused on olulised.

Supervisioon

Supervisioon on tööalane nõustamisprotsess, mille fookuses on inimese professionaalne identiteet ja areng, töörollide ja ülesannete selgus, suhted ja koostöö töömaastikul, probleemide arutelu, uute lahenduste leidmine ja tööalaste eesmärkide saavutamine ningl professionaalne jõustamine ja töörahulolu saavutamine.

Grupisupervisioon võimaldab osalejal jagada oma kogemusi, saada tuge ning õppida teiste kogemusest. Grupisupervisiooni keskmes on grupiliikmetele oluliste teemadega tegelemine ja tööalane jõustamine.

Inspiratsiooniõhtud

Inspiratsiooniõhtud Hoolingus toimuvad õdusas keskkonnas koos hea seltskonna ning huvitava külalisega iga kuu ühel reedel kell 18.30-21.00.

Tellitavad koolitused

Loome koostöös just sellise koolituse, mis vastab teie organisatsiooni ja inimeste vajadustele ning soovidele: Kirjuta meile.

Koolituskalender sügis 2020

 

Hoolingu koolitused toimuvad enamasti teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14-18 ja koolituste maht on 5 ak tundi (kui ei ole märgitud teisiti). Koolitused sisaldavad kohvipausi.
Inspiratsiooniõhtud toimuvad õdusas keskkonnas koos hea seltskonnaga reedeti kl 18.30-21.00

Kui Sul on lisaküsimused ja soovid rohkem infot, siis võta meiega julgelt ühendust info@hooling.ee.

Oktoober

November

Detsember

Tulekul

  • Lapsevanematega koostööstrateegia loomine haridusasutuses meeskonnatööna

  • Iga ilmaga õue mõnusalt mängima: õpiruumi loomine

  • Taimeõhtud: teen pika puuga ära ehk lõbus puude tundmise ABC

  • Linnalooduse märkamine ja tundmaõppimine

  • Praktilised loovtegevused: draama, kunst ja loovliikumine

 

© 2019 Hooling

Ilona Sillak

Maili Liinev

Tel: 5515 593 või 5265 305

  • Facebook Clean Grey