Koolitused

Hoolingu koolitustel on kõrgelt väärtustatud tööalane jõustamine, grupi vajadustest lähtumine ning kolleegidega kogemuste vahetamine! Soovime pakkuda tõelist hoolingut – turvalist keskkonda, kus on hea oma kogemusi ja mõtteid vahetada, tegeleda sisekaemusega, tunda, et sinu mõtted ja vajadused on olulised.

Projektõpe lasteaias

Teadlikult juhitud koostöö lapsevanematega 

Supervisioon

Supervisioon on tööalane nõustamisprotsess, mille fookuses on inimese professionaalne identiteet ja areng, töörollide ja ülesannete selgus, suhted ja koostöö töömaastikul, probleemide arutelu, uute lahenduste leidmine ja tööalaste eesmärkide saavutamine ningl professionaalne jõustamine ja töörahulolu saavutamine.

Grupisupervisioon võimaldab osalejal jagada oma kogemusi, saada tuge ning õppida teiste kogemusest. Grupisupervisiooni keskmes on grupiliikmetele oluliste teemadega tegelemine ja tööalane jõustamine.

Inspiratsiooniõhtud

Inspiratsiooniõhtud Hoolingus toimuvad õdusas keskkonnas koos hea seltskonna ning huvitava külalisega iga kuu ühel reedel kell 18.30-21.00.

Tellitavad koolitused

Loome koostöös just sellise koolituse, mis vastab teie organisatsiooni ja inimeste vajadustele ning soovidele: Kirjuta meile.

Hoolingu miniloengute sari- märts-aprill 2021
 

Oleme pannud kokku Sinu jaoks miniloegute sarja, mis on praktiline ja jõustav. Leiad siit midagi hingele, praktikult praktikule ja saab isegi matkama minna.

Pakume võimalust osaleda ka ühest organisatsioonist väiksema grupiga või kogu meeskonnaga. Anna meile oma soovist grupina osaleda teada info@hooling.ee

Miniloengud toimuvad veebis 

Lõunasel ajal, kell 13.00- 14.45

Palun sea and mõnusalt sisse, täida oma tass hea ja paremaga ja

naudi kuulamist.

Hind

20 € (üks inimene)

70 € (kuni 5 inimest ühest organisatsioonist)

120 € (üle 5 in ühest organisatsioonist)

7. aprill ja 15. aprill toimuvad kontaktkoolitused- 10 inimest grupis ja matk rabas ja vanalinnas

Palun registreeru siin:

Nädal enne koolitust saadame teate, kas grupp on täitunud, zoomi lingi ja arved.

Kontakt

info@hooling.ee

Aprill

UUS!

 

© 2019 Hooling

Ilona Sillak

Maili Liinev

Tel: 5515 593 või 5265 305

  • Facebook Clean Grey