Koolitused

Hoolingu koolitustel on kõrgelt väärtustatud tööalane jõustamine, grupi vajadustest lähtumine ning kolleegidega kogemuste vahetamine! Soovime pakkuda tõelist hoolingut – turvalist keskkonda, kus on hea oma kogemusi ja mõtteid vahetada, tegeleda sisekaemusega, tunda, et sinu mõtted ja vajadused on olulised.

Projektõpe lasteaias

Teadlikult juhitud koostöö lapsevanematega 

Supervisioon

Supervisioon on tööalane nõustamisprotsess, mille fookuses on inimese professionaalne identiteet ja areng, töörollide ja ülesannete selgus, suhted ja koostöö töömaastikul, probleemide arutelu, uute lahenduste leidmine ja tööalaste eesmärkide saavutamine ningl professionaalne jõustamine ja töörahulolu saavutamine.

Grupisupervisioon võimaldab osalejal jagada oma kogemusi, saada tuge ning õppida teiste kogemusest. Grupisupervisiooni keskmes on grupiliikmetele oluliste teemadega tegelemine ja tööalane jõustamine.

Inspiratsiooniõhtud

Inspiratsiooniõhtud Hoolingus toimuvad õdusas keskkonnas koos hea seltskonna ning huvitava külalisega iga kuu ühel reedel kell 18.30-21.00.

Tellitavad koolitused

Loome koostöös just sellise koolituse, mis vastab teie organisatsiooni ja inimeste vajadustele ning soovidele: Kirjuta meile.

Hoolingu miniloengute sari- mai-juuni 2021
tigu_picto_small.png
 

Meil on suur rõõm selle üle, et meie miniloengud on olnud nii menukad!

Sellest inspireerituna korraldame Sulle ka mais ja juunis kevadiselt värskeid ning praktilisi veebikohtumisi.  Leia endale oma lemmik!

Miniloengud toimuvad veebis 

Lõunasel ajal, kell 13.00- 14.30

Palun sea and mõnusalt sisse, täida oma tass hea ja paremaga ja

naudi kuulamist.

Hind

  • 20 € (üks inimene)

  • 70 € (kuni 5 inimest ühest organisatsioonist)

Suurema grupiga osalemise soovist anna meile teada: info@hooling.ee

Palun registreeru siin:

Nädal enne koolitust saadame teate, kas grupp on täitunud, zoomi lingi ja arved.
 

Kontakt: info@hooling.ee

Mai

Juuni

miniloengute pilt.jpg