Vaimse tervise abi
tigu_picto_small.png

Hooling pakub vaimse tervise abi.

Pakume võimalust tellida läbi Hoolingu nõustamist ja koolitusi.

 

Palun kirjutage info@hooling.ee

Meie lugu
tigu_picto_small.png
DSC_9371-Edit.jpg

Oleme loonud Hoolingu missiooniga toetada neid inimesi, kes igapäevaselt töötavad teiste inimestega. Selleks, et teisi toetada, peab hoolitsema iseenda jõuvarude ja inspiratsiooni eest. Meie põhiväärtus on hoolimine ja oma ettevõttes tegutseme sellest lähtuvalt – suhtleme hoolivalt, märkame ja arvestame erinevate vajadustega ning pakume toetust nii professionaalses arengus kui enese hoidmisel.

Hoolingu peamisteks koostööpartneriteks on olnud haridustöötajad (õpetajad, assistendid ja õpetajaabid, tugispetsialistid, haridusjuhid), iluteenindajad, sotsiaaltöötajad, praktikajuhendajad erinevates valdkondades, teenindusvaldkonna töötajad, erinevad  meeskonnad jne.

 

Hoolingu loojad, juhatuse liikmed, superviisorid ja koolitajad on Ilona Sillak ja Maili Liinev.

Tagasiside I Koostööpartnerite asukohad

KKK

Inimesed
tigu_picto_small.png
DSC_9254-Edit-2.jpg
Maili Liinev

maili@hooling.ee; +372 526 5305

 

Kogemustepagas:Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli eripedagoog-nõustaja eriala ja saanud magistrikraadi kasvatusteadustes ning omandanud susuperviisori ja coachi pädevuse Tallinna Psühhodramma Koolis.
Lasteaias olen töötanud liitpuuetega laste rühmas ja sobitusrühmas õpetajana ning eripedagoog-nõustajana.
Olen välja töötanud ja juhtinud projekti “Lugemispesa”, töötanud juhatuse esinaisena Eesti Lugemisühingus ning akadeemilise nõustaja ja õppejõuna Tallinna Ülikoolis. Lugemisnõustaja tööd olen teinud kaheksa aastat. Olen väljatöötanud lugemisjooga tehnika ja praktiseerin seda.
Alates 2016. aastast olen lastejooga õpetaja. Mul on kaks imetoredat last, kellest ühele olen koduõpetaja-eripedagoog.
Koolitamisega olen tegelenud alates 2002. aastast.

Hetke tööd ja tegevused:

MTÜ Hooling koolitaja, superviisor, eripedagoog-nõustaja ja juhatuse liige
Tallinna Ülikooli kutseaasta programm (mentorite koolitaja, alustavate õpetajate tugigrupi juht)

Gaia kooli superviisor

DSC_9328-Edit-3.jpg

Ilona Sillak

ilona@hooling.ee; +372 551 5593

 

Kogemustepagas: Olen lõpetanud eelkooli pedagoogika eriala ja saanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi haridusteadustes. Läbinud Tallinna Psühhodraama Koolis psühhodraama rakendaja ja lavastaja (CP) õppe ning omandanud superviisori ja coachi pädevuse.

Olen töötanud õpetajana lasteaias alates 1995. aastast nii väikelinnas Võrus kui pealinnas Tallinnas, munitsipaal- ja eralasteaias. Minu professionaalset pagasit on aidanud täiendada töötamine erinevates rühmades – Hea Alguse rühmas, liitrühmas, ühe-ealiste laste rühmas ja sobitusrühmas. Alustasin töötamist lasteaias muusikaõpetajana ja viimased 7 aastat töötasin lasteaia juhina (Eralasteaed Naba). 2009-2013 kuulusin HTMi riikliku programmi „Eesti ühiskonna väärtusarendus 2009-2013“ nõukokku, kust sai alguse minu tealdlikkus väärtusarendusest kui organisatsiooni edukuse võtmetegevusest. Mul on eelkooliealine särtsakas tütar, kellega õpin iga päev eluülikoolis ja naudin lapsevanema rollis olemist lasteaias.
Koolitamisega olen tegelenud alates 1998. aastast.

 

Hetke tööd ja tegevused:

MTÜ Hooling koolitaja, superviisor, ja juhatuse liige
Tallinna Ülikooli kutseaasta programm (mentorite koolitaja, alustavate õpetajate tugigrupi juht)
Tallinna Ülikooli õppejõud (pedagoogiline praktika lasteaias)

Ajalugu
tigu_picto_small.png

Hoolingu idee hakkas idanema 2012. aasta sügisel. Kasvulavaks ikka lood, kogemused ja küsimused elust enesest. Töötades haridusmaastikul puutume ikka aeg-ajalt kokku olukordadega, kus tekib vajadus saada tuge ning kus oma organisatsiooni sees jääb kogemusi ja teadmisi vajaka. Olgu selleks kasvõi erivajadusega lapse, tema pere ja õpetajate toetamine ning tugisüsteemi loomine. Soov pakkuda lapsele parimat just selles haridusasutuses, kuhu ta on tulnud. Puutudes tööalaselt kokku sarnaste juhtumitega ja kogedes, kui üksi võivad jääda oma murega nii lapsevanemad kui ka õpetajad, hakkasime unistama sellisest keskusest, kus pakutakse süsteemset tuge ja terviklahendusi nii peredele kui haridusasutustele, ning kus teenus tugineks ennekõike hoolimisele ja toetamisele. Usuga, et ükski laps ei tohiks jääda haridussüsteemi hammasrataste vahele. Sellise unistusega sündis MTÜ Hooling.

Sõna hooling tähistab meie jaoks olulisi väärtusi – hoolimist, hoolitsemist ja hoidmist. Need väärtused on meie igapäevase tegevuse vundamendiks. Me usume, et nii era- kui tööelus annab jõudu ja aitab õnnelik olla just see, kui me tunneme, et meist hoolitakse ja meid hoitakse. Siis on meil jaksu ka ise teiste eest hoolitseda, hoolida ja hoida. Siis on meil inspiratsiooni ja tahet anda endast parim.

Täna on Hooling koolitus- ja nõustamisettevõte, mille eesmärk on pakkuda tuge ja hoidmist inimestele, kes igapäevaselt tegelevad või töötavad laste ja täiskasvanutega.

Tegevused.

tigu.jpg