Kuupäev04.04.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
Koolitaja Ilona Sillak
Hind25 €

Õpetaja eneseanalüüs on oluline osa õpetaja tööst ent tihti tundub õpetajatele just eneseanalüüsi kirjapanek keeruline ja aeganõudev tegevus. Samuti tekib õppeaasta kokkuvõtva analüüsi kohta igasuguseid küsimusi: miks küsitakse ikka üht ja sama, kellele seda vaja on, mis nende andmetega tehakse, kui aus ma võin olla, miks juht ütleb, et siin pole piisavalt analüüsi, on vaid kirjeldus jne. 

Koolitusel käsitleme teemasid, mis muudavad eneseanalüüsi ja kokkuvõtete kirjutamise arusaadavamaks, lihtsamaks ja vähem aeganõudvamaks tegevuseks.

Teemad:

Koolitaja Ilona Sillak

Ilona Sillak on töötanud lasteaias õpetajana ja juhina, ta on Hoolingu supervisor ja koolitaja.

Koolitaja: Ilona Sillak on töötanud lasteaias õpetajana ja juhina, ta on Hoolingu supervisor ja koolitaja.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450