Lapse päev rühmas: aktiivõppetegevused kogu päeva vältel

Kuupäev29.03.23
Kell13.00-14.30
ToimumiskohtZoom
KoolitajaMerilin Karelin
Hind25 €

Laps õpib lasteaias läbi mängu ja selleks, et mänguaeg ei oleks vaid vabamäng, saab õpetaja luua teadlikult motiveeriva ja huvitekitava õpikeskkonna, kus tegevused toimuvad lapsest lähtuvalt nii, et laps on ise aktiivne õppija. Õpetajana töötav koolitaja jagab praktilisis näiteid, kuidas viia läbi hommikuringi, kuidas kasutada õppimiseks tööd gruppides, luua tegevuskeskuseid ja leida aega iga lapse jaoks.

Teemad:

Koolitaja Merilin Karelin

Olen lasteaias töötanud 9 aastat, millest pool aega munitsipaal ning pool eralasteaias. Oma bakalaureuse kraadi omandasin Tallinna Ülikooli alushariduse õppekaval. Alati on mind lisaks alushariduse teemale huvitanud ka eripedagoogika, tänu millele asusin pärast bakalaureuse lõppu Tartu Ülikooli õppima eripedagoogika üheaastasele kursusele. Sealt edasi viis tee mind Tallinna Ülikooli, kus lõpetasin magistrikraadi Eripedagoog-nõustaja erialal. Tunnen, et lasteaiaõpetajana tegevusi planeerides on eripedagoogilised teadmised alati kasuks tulnud.   Ennast pean hingelt lasteaednikuks. Minu jaoks on see töö, mis paneb silmad särama ja teeb hingele suurt rõõmu. Lasteaiatöös olen täielikult projektõppe usku! Minu jaoks on oluline, et lapsed saaksid õppides olla aktiivsed osalejad ja kaasamõtlejad, nautida protsessi ning tunda, et suhted nii täiskasvanute kui eakaaslastega on väärtustatud. Minu jaoks on alati oluliseks teemaks olnud ka õppe kohandamine lähtuvalt lapse arengust, mitte lapse vanusest. Selle teema uurimisele pühendasin ka enda magistritöö.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 e

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5350 1450