Õuesõppe koolitus “Õnn on õues: 100 õuetegevust”

Kuupäev: 04.10.22

Toimumiskoht: veebis

Kell 13.00-14.30

Hind: 25 e

Ootame Sind värskendavale õuesõppekoolitusele, kus saad kaasa vähemalt 100 mängu, mida lastega õues teha.

Me teame, et värskes õhus liikumine tekitab head enesetunnet. Õues on meie meeltel rohkem võimalusi areneda – uurida, kuulata, näha, katsetada, maitsta. Alati on hea mõte minna õue!

Õues tegutsedes saab laps ise kogeda erinevate olukordade lahendamist ja leida oma küsimustele vastused. Meie täiskasvanutena saame pakkuda neile erinevaid toetavaid keskkondi ning võimalusi.

Koolitusel räägime sellest, kuidas luua parki ja metsa õppetegevusi, mis oleksid kaasahaaravad ja köitvad nii suurele kui väikesele. Vaatame üheskoos, milliseid loovaid tegevusi saab lastega pargis ja metsas teha ning mida seejuures tähele panna, et kõik osapooled oleksid tegevuse lõpuks energiast pakatavad.

Koolituselt saad:

– 100 praktilist ideed õuemängude ja loovate tegevuste jaoks;

– tegevusi, mida läbi viia matkaradadel, metsatukkades ja parkides;

– läbida viie-meele-matka looduses 🙂

Koolitaja

Margret Põllu:

“Olen veendunud, et õnn on õues! Värske õhk ja liikumine annavad ükskõik, mis seisus inimesele kergema tunde! Olen varasemalt töötanud kümme aastat lasteaiaõpetajana Eralasteaias Naba ning täiendanud end visuaalkunstiteraapia alustes. Olen töötanud Eesti loodusmuuseumis loodus- ja matkaringide juhendajana ning lõpetanud HKHK-s loodusgiidi eriala. Rõõmuga olen olnud Hoolingu koostööpartner pea kümme aastat. Viimasel ajal leiab mind aina rohkem metsast, suisa elamaski! Mulle on väga südamelähedased loovus, loodus ja õues liikumine. Olles ise ema nelja-aastasele, pean väga oluliseks täiskasvanu õnne-faktorit ehk siis enesehoitust ja mängulisust igas olmelises päevas.“

Registreerudes saad kirja oma meilile, kui Sa seda ei saa, siis anna sellest teada info@hooling.ee.