Õuesõppe tegevused iga ilmaga: lumi, pori, vihm ja päike õppeprotsessis (kaks koolitust ühe hinnaga)

KoolitajaMargret Põllu
Hind25 €

Koolitaja Margret Põllu

Õuesõppe koolitaja ja loodusgiid Margret Põllu omab 10 aastast töökogemust lasteaiaõpetajana ja on loonud mitmeid õuetegevusi ja -mänge, õppe- ja loovusradasid/matku. Koolitaja omab kõrgharidus eelkoolipedagoogikas (BA) ja loodusgiidi kutset (tase 5), on täiendanud end rekreatsiooni erialal ning visuaalkunstiteraapia alustes. On töötanud Eesti Loodusmuuseumis loodusringide juhendajana ning on koostanud teemakohaseid haridusprogramme. “Hetkel toidan oma meeli Hiiumaa metsatukas ja tegutsen turismi- ja kultuurivaldkonnas”.

NB: KAKS ÜHES ÕUESÕPPE KOOLITUS!

REGISTREERUDES SELLELE KOOLITUSELE, SAADETAKSE TEILE BOONUSENA VAATAMISEKS KA EELMISE HOOAJA ÕUESÕPPE KOOLITUSE VIDEOSALVESTUS!

Koolituse sisu

Õuesõpe on loomulik osa õppetegevustest ja sellel praktilisel koolitusel vaatame üle võimalused, mida teha õues sel juhul, kui ilm ei kutsu õue. Mis võimalused on õppida poris, poriga ja porist, kuidas kasutada lund õppematerjalina, mida kõike saab õppida vihmast, vihmaga ja vihmas ja milliseid võimalusi pakub

Selle koolituse juurde või eraldi on võimalik osta ka praktiline koolitus, kus lugemisnõustaja Maili Liinev jagab lugemismänge, mida saa lastega mängida õues. Vaata siit: Loovad liikumisega lugemismängud õues.

Koolitusele registreerumine

Palun registreeri end koolitusele ja me saadame Sulle kinnituskirja meilile.

NB! Kui Sa ei saa kinnituskirja meilile, siis registreeru uuesti või kirjuta meile info@hooling.ee.

Registreerides võtad vastutuse arve tasuda.

Registreerudes palun vali maksja: kas eraisik või asutus!

Eraisikutel palume koolituse tasu kanda kahe päeva jooksul

Hooling Koolitused MTÜ arvele

EE267700771008564505

summa: 25 €

selgitus: osaleja nimi, koolituse nimi, koolituse toimumise kuupäev

Asutustele edastame arve pärast koolitust (e-arvekeskuse kaudu) ja märgime maksetähtajaks kuni 21 päeva. Tõendid saadame ühe kuu jooksul pärast koolitust meilile.

Palun muuda Zoom keskkonnas koolitusel osaledes oma nimi võimalusel oma täisnimeks või anna meile teada oma täisnimi, ühe arvuti taga võib osaleda mitu inimest, palun andke teada kõikide inimeste nimed, kes koolitust kuulavad – see on meile oluline osalmise registreerimiseks. Iga koolitust vaatav inimene saab arve ja soovi korral tõendi.

Veebikoolitustel on oodatud aktiivne osavõtt ja kui vähegi võimalik, siis palume kaamera sisse lülitada, et koolitaja saaks osalejatega kontakti luua ja ning neid näha. Arvestame ka sellega, et kõigil ei ole võimalik lülitada sisse kaamerat või kaasa vestelda.

Koolitus toimub 13.00-14.30, saadame Zoom lingi kaks päeva enne koolitust meilile.

Kui Te ei saa koolitusel osaleda, siis palun teatage sellest esimesel võimalusel info@hooling.ee ja kui teatate hiljemalt kaks päeva enne koolitust, siis saate tasutud summat kasutada teiste Hoolingu koolituste jaoks.

Hind: 25 e. Kui koolitusel osaleb rohkem inimesi, siis saate kodulehe vormil kõik osalejad registreerida. Kui koolitusel osaleb 10 või rohkem inimest, on koolituse maksumuse inimese kohta 20 eurot.

Kontaktisik veebikoolituste koordineerimisel:

Maria Veike

maria@hooling.ee / +372 5813 8399