Partnerid ja kliendid meist

„Pärast Hoolingu meeskonnakoolitust on tunne, et oleks justkui koos meeskonnaga saunas käinud et minna edasi puhtama, rõõmsama ja jõustatumana!“

Maire Kaljuveer
Tallinna Lasteaed Pallipõnni juht

Peetri Lasteaed on tänulik koostöö eest Hoolinguga:
– hea meeleolu ja ühtsustunde tekitajad
– õige suuna näitajad
– põhjalikud praktikud, kes tunnevad oma ala

Heade soovidega
Peetri Lasteaed
Õppejuhid: Kärt ja Riina

Kohila lasteaed Sipsik on suur Hoolingu fänn. Oleme nautinud seda soojust ja paindlikkust, mida Hooling meile pakkunud on. Iga koolituse teema ja sisu oleme eelnevalt üheskoos läbi arutanud ja endile sobivaks kohandanud, et just meie organisatsiooni vajadused oleks arvestatud ja kaetud. Nii on kasutegur kõige suurem. Mitte vähem tähtis ei ole see meeleolu ja positiivsus, mida Hooling loob. Olenemata teemast, saab meie tass alati täis ning motivatsioon ja tahe uusi ideid rakendama hakata on suur. Meie jaoks on Ilona ja Maili mitte lihtsalt koolitajad, vaid nagu hoolivad sõbrad, kes annavad oma panuse, et meil hästi läheks.

Kaia ja Kristina
Kohila Lasteaia juhid

MTÜ Võru Folkloorifestival tänab Hoolingut sisutihedate koolituspäevade eest. Hoolingu koolitused on alati olnud läbimõeldud ja kliendi soove järgivad. Juba koolitust planeerides selgitatakse välja kliendi tõelised vajadused ja sellest lähtuvat koostatakse koolituskava.
Koolitused ise on lõbusad ja mängulised, samas ka mõtlema ja analüüsima motiveerivad.
Meie MTÜ sai koolitustelt uue hingamise, innu edasi minna ja suuri tegusid teha.
Täname väga Ilona Sillakut, kes oskab professionaalselt inimesi avada ja grupiprotsesse juhtida.
Soovime teile põnevaid kliente ja rahulolu tehtuga!

Tiia Must
MTÜ Võru Folkloorifestivali juhatuse liige

Tallinna lasteaial Sipsik on pikaajaline koostöösuhe Hoolinguga. Meie iga-aastased meeskonnakoolitused on olnud inspireerivad ja jõustavad. Koolitaja Maili Liinevi juhendamisel oleme omandanud uusi ja meelde tuletanud ka vanu tõdesid, kuidas olla hooliv, hoidev, märkav ja toetav kolleeg nii oma rühmas kui ka organisatsioonis. Koolitusel valitsev õhkkond on mänguline ja vaba, kasutatud võtted ja meetodid on põnevad. Maili on osanud alati kõiki haarata ja elavalt suhtlema panna. Väga tõhus on olnud alagrupi töö, kus ühiselt välja töötatud plaanid ja otsused saadavad meid igapäevasel toimetamisel ja suhtlemisel laste, lastevanemate ja kolleegidega.  

Ene Hein
Tallinna Lasteaed Sipsik õppealajuhataja

Meie Gaia Koolis, oleme väga õnnelikud, et oleme saanud tuttavaks Hoolinguga, mis on meie kooli rohkem toonud hoolimist. Oleme rõõmsad, et meie õpetajatel on alati olemas paigake, kus on võimalik olla märgatud ja kuuldud, saada vajadusel supervisiooni või lihtsalt kuulata tarka nõu.

Marit Otsing-Saar
Gaia Kooli juhataja

Osalesin lugemisjooga koolitusel Palamusel. Koolitus toimus pingevabas ja meeldivas õhkkonnas. Nii tore oli ise läbi mängida mänge, mille kaudu lapsi ette valmistada lugemiseks. Osad olid tuttavad, aga oli ka neid, mida ei teadnud. Sõrmeharjutused ja joogalaulud meeldisid, katsetasin kohe järgmine päev lastega, neile ka väga meeldis, laulsid ja ümisesid tükk aega järgi, muidugi küsisid ka, mida need sõnad tähendavad, selgitus oli olemas koolitusest. Kasutan kindlasti ka teisi saadud mänge ja annan edasi mängides ka kolleegidele. Loomulikult lisan juurde saadud teoreetilised teadmised. Tänan väga lektor Mailit, kes oli nii vahetu ja emotsionaalne!

Tervitades
Galina Erikson

Käisin eile Lastekirjanduskeskuses lugemisjoogas ning see oli üks äärmiselt tore üritus, suur tänu :)Tunnen, et palju asju, mida lastele korraldatakse, on tihti valjud, kärarikkad müramised, kuid kui on rahulik ja mõtiskleda armastab laps, siis need on lihtsalt too much. Alternatiivi leida ei ole lihtne 🙂

Ema

Sinu tagasiside on samuti teretulnud!

Ootame Sinu tagasisidet aadressil info@hooling.ee või tagasiside vormi kaudu. Aitäh!

Nimi(Required)
Ei avalikustata!
Palun pane linnukene kastikesse, siis meie tark koduleht saab aru, et tegemist on inimese ning mitte robotiga 😉